Virtuálna realita

Aj keď virtuálna realita ako technológia vznikla už dávnejšie, na širší trh sa dostala až pomerne nedávno. Pohltí človeka a presvedčí jeho hlavu, že je niekde úplne inde. Umožňuje nám dostať sa do úplne iného sveta, akého, to záleží na hre. Od jednoduchej prechádzky po fantastických miestach, až po hororové príbehy, všetko je oveľa intenzívnejšie ako na obyčajnej obrazovke.  Ako prví v Prešove ponúkame virtuálnu realitu pre jednotlivcov aj skupiny (optimálny počet hráčov je 1-5, tí, čo práve nehrajú, môžu sledovať dianie v hre na monitore).

VR súťaž
VR súťaž

Aktuálne máme v ponuke desiatky hier pre HTC Vive, napríklad Space Pirate Trainer, Fallout 4 VR, Wizards, Arcade Saga, The Lab, Deadly Hunter, Moss, Beat Sabre, Tilt Brush, Keep Talking and Nobody Explodes, Richie’s Plank Experience a ďalšie.

Hodinka hrania u nás pre celú skupinu stojí 20€, v pondelky len 15€. Polhodinka 10€. Navyše máte u nás každu šiestu hodinu zdarma.

Objednať si virtuálnu realitu môžete deň vopred na telefónnom čísle 0917 134 350, alebo prostredníctvom Facebooku (jednotlivci, skupiny aj firmy pre teambuildingové a podobné akcie). Tešíme sa na Vás 🙂

Záber z hry Space Pirate Trainer
Záber z hry Space Pirate Trainer

obrázok z hry Space Pirate Trainer – akčná vesmírna strieľačka

Virtuálna realita v procese testovania :)
Virtuálna realita v procese testovania 🙂

a takto pre Vás virtuálnu realitu testovala naša Lily.

Galéria niektorých z našich hier: